green velo

Green Velo dla Biebrza Safari w kategorii noclegi!

Z wielką dumą możemy ogłosić, że agroturystyka Biebrza Safari została wyróżniona prestiżową odznaką Green Velo.  Nasza starania o zapewnienie najwyższej jakości usług – w tym wypadku noclegów zostały docenione i od dziś nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Budowa szlaku rowerowego kosztowała ponad 270 milionów, a sama promocja 25 milionów złotych! Czy było warto wydawać tyle pieniędzy? Przekonajcie się o tym sami – zapraszamy do Dolistowa! 🙂

Odznaka Green Velo

biebrza, biebrza noclegi, green velo

Noclegi

Naszą agroturystykę, tak jak już wspominaliśmy wyżej, wyróżniono ze względu na dobrą ofertę noclegową. Biebrza Safari – Dolistowo Stare jest miejscem przyjaznym rowerzystom w kategorii: obiekt noclegowy. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, nie tylko rowerzystów, na wspaniały wypoczynek, z dala od miejskiego zgiełku, wśród biebrzańskiej przyrody. Komfortowe noclegi, spływy kajakowe, spływy tratwą, pole namiotowe i kempingowe – to właśnie Biebrza Safari! Chętnie zadbamy o to, aby Wasz wypoczynek był niezapomniany! O to dbamy już ponad 20 lat! 🙂

A więcej o Green Velo przeczytacie tutaj.

Wycieczki rowerowe

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo daje możliwość zwiedzania aż pięciu parku narodowych oraz szesnastu parków krajobrazowych! 80% parków narodowych na Szlaku znajduje się w województwie podlaskim – między innymi Biebrzański Park Narodowy! Wyjątkowe widoki, nieokiełznana przyroda, znakomita rowerowa infrastruktura oraz noclegi w naszej agroturystyce Biebrza Safari sprawią, że wycieczki rowerowe będą niezapomniane! Szlak jest oczywiście dostosowany do potrzeb początkujących, jak również zaawansowanych. Zachęcamy do skorzystania!

Oficialne potwierdzenie

biebrza noclegi, noclegi biebrza, green velo

Podsumowanie

Przygotowanie i zrealizowanie wyprawy Wschodnim Szlakiem to sprawa banalna. Nie potrzebujemt tutaj jakiejś niesamowitej kondycji fizycznej. To doskonała opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnym wypoczynkiem w postaci wycieczek rowerowych. Wystarczą dwie sakwy, które uzupełnimy wszystkimi niezbędnymi rzeczami i już możemy ruszać w drogę na podbój pięknych podlaskich wsi!

Zachęcamy oczywiście do sprawdzenia naszej oferty w szczególności noclegów nad Biebrzą!

Zapraszamy również na Instagram oraz Facebook – Biebrza Safari!