Agroturystyka nad Biebrzą

Każdy zasługuje na odpoczynek w agroturystyce, z dala od zatłoczonego miasta!

Szukacie kameralnej agroturystyki nad Biebrzą? Zapraszamy do Biebrza Safari! Jeżeli chcielibyście wyciszyć się, zrelaksować, odpocząć wreszcie od miejskiego zgiełku – mamy wszystko, czego potrzebujecie! Biebrza Safari to kompleksowa agroturystyka prowadzona z pasją. Oferujemy noclegi nad samą Biebrzą – domki, pokoje, pole namiotowe i pole kempingowe oraz różne atrakcje – spływy kajakowe, spływy tratwą, wycieczki rowerowe, saunę, a nawet loty balonem! Nasza agroturystyka działa od ponad 20 lat, a z każdym gościem jakość usług wzrasta – zachęcamy do zapoznania się z opiniami na naszym Facebooku.

To lato pozostanie w pamięci na zawsze!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Biebrza agroturystyka - oferta

Noclegi

Różne rodzaje noclegów nad Biebrzą: domki letniskowe, pole namiotowe, pole kempingowe.

Kajaki

Kompleksowo organizujemy spływy kajakowe po Biebrzy.

Tratwy

W naszej ofercie posiadamy również organizację spływu tratwą po Biebrzy.

Przewodnik

Organizujemy wycieczki po Biebrzańskim Parku Narodowym.

Wędkowanie

Posiadamy sprzęt wędkarski i wiedzę na temat wędkowania nad Biebrzą.

Pozostałe atrakcje

Inne atrakcje związane z wypoczynkiem w agroturystyce nad Biebrzą.

3 kroki do wypoczynku w agroturystyce Biebrza Safari

0
Wypełnij formularz w zakładce Rezerwacja
0
Przyjedź do Dolistowa Starego 72
0
Ciesz się wypoczynkiem z dala od miasta

Agroturystyka Biebrza - opinie

Znamy się z Mirkiem od 20 lat. Ja i moja rodzina byliśmy pierwszymi turystami których przyjął w swojej kwaterze. Jeździliśmy do do niego potem przez wiele lat. Zawsze przyjmowani byliśmy jak PRZYJACIELE. Polecam kwaterę u Mirka i Ali z całą odpowiedzialnością.
Jarosław Marczakróżne formy aktywności
Wybraliśmy się spontanicznie na spływ kajakowy. Pan Mirek, mimo swoich obowiązków przyjął nas bez zastanowienia ! Przemiła obsługa. Ciekawe anegdoty ! Pięknie zagaspodarowana agroturystyka, umożliwiająca osiągnięcie pełnego wypoczynku. Polecamy wraz ze znajomymi !
Luiza Wilczewskaspływ kajakowy
Ucieczka od cywilizacji, której potrzebowaliśmy udana w 100%. Pole namiotowe jest położone fantastycznie. Dużo zieleni, ''teatr na wodzie'', miejsce na ognisko z grillem, huśtawka, drewniana wiata. Zachody słońca nad wodą, kontakt z przyrodą, cisza, spokój i naładowanie baterii. Pan Mirek, widać że lubi ludzi i lubi to, co robi. Chętnie wrócimy i znów się zaszyjemy, tym razem na nieco dłużej. Polecam ludziom, którzy doceniają kontakt z naturą
Zosia Sampole namiotowe

Zdjęcia agroturystyki nad Biebrzą

Agroturystyka Biebrza Safari - Dolistowo Stare 72

Agroturystyka Biebrza Safari – nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest nad prawie samym brzegiem Biebrzy! Wystarczy zrobić kilka kroków, wychodząc z domku Zajęcza Chata, aby znaleźć się na brzegu rzeki, zaś Ptasi Folwark posiada bezpośredni dostęp do plaży. Wszechobecna zieleń sugeruje, że Biebrza Safari to nieodłączny element Biebrzańskiego Parku Narodowego, nasza agroturystyka nad Biebrzą jest integralną częścią dzikiej, biebrzańskiej przyrody.

Zapraszamy na stronę Biebrza Safari na Facebooku

To lato pozostanie w pamięci na zawsze!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Często zadawane pytania o agroturystykę Biebrza Safari:

Agroturystyka Biebrza Safari zlokalizowana jest w przepięknej okolicy - w Dolistowie Starym 72! Dolistowo to świetne miejsce na odpoczynek, w bezpośrednim sąsiedztwie natury. To też idealna lokalizacja na rozpoczęcie swojego spływu kajakowego, spływu tratwami lub wycieczki rowerowej. U nas znajdziesz to wszystko na najwyższym poziomie. Nasza agroturystyka działa z powodzeniem już od ponad 20 lat!

Koszt pobyt w agroturystyce Biebrza Safari uzależniony jest od kilku czynników - przede wszystkim od wybranych usług. Nocleg w naszej agroturystyce to koszt rzędu 30 - 60 PLN, zaś wypożyczenie kajaku zaczyna się od 30 PLN. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Cennik.

Biebrza Safari w ramach agroturystyki oferuje kilka możliwości noclegów nad Biebrzą. Do wynajęcia oferujemy nowy domek Ptasi Folwark, Zajęczą Chatę - odrestaurowany domek z 1929 roku, nocleg na polu namiotowym lub polu campingowym.

W naszej ofercie znajdziecie m.in.: organizację spływu kajakowego Biebrzą, spływu tratwą, wycieczek rowerowych czy pieszych wypadów na bagna. Oferujemy również atrakcje związane z wędkowaniem, a także ognisko nad Biebrzą, loty balonem czy wycieczkę szlakiem tatarskim.

Tak, w ramach każdej usługi w naszej agroturystyce, oferujemy darmowy, prywatny i bezpieczny parking.

Tak, oferujemy kompleksową organizację łowienia ryb nad Biebrzą. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Wędkowanie nad Biebrzą.

Jak najbardziej, bardzo często w naszej agroturystyce Biebrza Safari gościmy rodziny z dziećmi. Oferujemy atrakcje przygotowane specjalnie dla najmłodszych. Posiadamy również bezpieczną, prywatną plażę, place zabaw, basenik, namiot i nie tylko.

Tak, w naszej ofercie znajdują się atrakcje związane z końmi i kucykami - m.in. wycieczka dorożką. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Pozostałe atrakcje.

Tak, zapraszamy wszystkie zwierzęta! Oferujemy opiekę nad zwierzętami, a także pewne atrakcje - np. spływ kajakowy z psem.

Można tak powiedzieć, w ramach domku Ptasi Folwark, od 2015 roku, posiadamy własne jezioro, a właściwie staw - 1000 mkw - do dyspozycji gości.

Polska wieś jest wspaniała! Odpoczynek na wsi to może być najwspanialsze wspomnienie! Pobyt w agroturystyce to idealna propozycja dla tych, którzy marzą o chwili zapomnienia, wyciszenia się i relaksu podczas kontaktu z naturą. Pojęcie agroturystyka jest powszechnie znane – to po prostu turystyka oparta na wsi. Zakwaterowanie obejmuje wiejski domek, posiłki są przygotowywane na podstawie wiejskich produktów. Oprócz tego agroturystyka pozwala na organizację spływów kajakowych, spływów tratwą, wycieczek rowerowych, wędkarstwo czy jazdę konno. Właściciele agroturystki często wychowywali się na wsi. Dzięki temu, że znają jej każdy zakamarek, mogą godzinami opowiadać ciekawe anegdoty z danej miejscowości – o zwyczajach lokalnej społeczności czy ludowych obrzędach.

Miejscowości w okolicy agroturystyki Biebrza Safari:

Dolistowo Stare to wieś, w którym zlokalizowana jest agroturystyka Biebrza Safari. Mieścimy się w samej stolicy biebrzańskich mokradeł, w otulinie bagiennych lasów i łąk! W samym centrum Dolistowa Starego zlokalizowany jest zabytkowy kościół pod wezwaniem Św. Wawrzyńca. W naszej miejscowości znajduje się również słynny, zabytkowy most a także młyn. Posiadamy również bardziej nowoczesne "atrakcje" - m.in. kilka sklepów, bar nad rzeką oraz ośrodek zdrowia. Dolistowo Stare to świetne miejsce do obserwacji przyrodniczych. Zapraszamy do agroturystyki Biebrza Safari!