Wycieczka nad Biebrzę dla grup

W agroturystyce Biebrza Safari

Nasza agroturystyka to świetny pomysł na  pobyt zorganizowanych grup. Urodziny nad Biebrzą ,imieniny, wieczory panieńskie, kawalerskie nad Biebrzą , inne imprezy rodzinne .  Przygotujemy aktywny i bezpieczny program pobytu dla dzieci i dorosłych. Z naszej oferty korzystają także firmy, które chcą w ciekawy sposób poznać i zintegrować się ze swoim zespołem. Zapraszamy do kontaktu, postaramy się przygotować ofertę według życzenia.

Odpocznij, zrelaksuj się, poznaj odmienny sposób życia bliżej natury!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Grupowy wypad nad Biebrzę - zdjęcia

Opinie o Biebrza Safari

Wybraliśmy się spontanicznie na spływ kajakowy. Pan Mirek, mimo swoich obowiązków przyjął nas bez zastanowienia ! Przemiła obsługa. Ciekawe anegdoty ! Pięknie zagaspodarowana agroturystyka, umożliwiająca osiągnięcie pełnego wypoczynku. Polecamy wraz ze znajomymi !
Luiza Wilczewskaspływ kajakowy
Najbardziej profesjonalna i sympatyczna organizacja spływów kajakowych nad Biebrzą. Do tego prawdziwe ptasie „safari” na rozlewiskach pełnych batalionów i ciekawe opowieści o okolicy.
Paweł Włodarczykspływ kajakowy
Piękna okolica, Biebrza pełna ryb. Biebrza wszędzie pewnie ma tyle samo ryb, okolica wszędzie jest równie ładna, ale nigdzie nie ma takiego gospodarza. Każda z pięciu gwiazdek jest wystawiona gospodarzowi: za wiedzę, za podejście do życia, za życzliwość, kreatywność i ugoszczenie. Czuliśmy się jak kuzynostwo na wczasach u rodziny
Maciej Zwierzyńskiróżne formy aktywności

3 kroki do wypoczynku bliżej natury

1
Wypełnij formularz w zakładce Rezerwacja
2
Przyjedź do Dolistowa Starego
3
Ciesz się wypoczynkiem z dala od miasta

Spływ Biebrzą dla grup

Zakwaterowanie i program pobytu

ZAKWATEROWANIE:

  • domki
  • stanica - stodoła, nocleg na materacach
  • pole biwakowe

 

PROGRAM POBYTU:

  • wycieczka na bagna z przewodnikiem
  • spływ kajakowy
  • spływ tratwą
  • sauna
  • ognisko - pyszne dania z rusztu, kociołek, muzyka na żywo, karaoke

Grupowy wypad nad Biebrzę to:

Biebrza grupy - agroturystyka Biebrza Safari

Wycieczka nad Biebrzę z przyjaciółmi? Czy może wyjazd integracyjny dla firmy? Przygotowaliśmy coś specjalnie dla zorganizowanych grup! W naszej ofercie znajdziecie ciekawe i oryginalne propozycje na grupowe spływy kajakowespływy tratwą, wyprawy na bagnaogniska i nie tylko! Dostosujemy się do Waszych. potrzeb.

Zapraszamy na stronę Biebrza Safari na Facebooku