Spływ tratwą rzeką Biebrzą - tratwy Biebrza

Tratwy plus Biebrza to fantastyczny sposób na relaks z dala od miasta!

Cisza, spokój - słychać tylko odgłosy dzikiej przyrody. Spływ tratwą Biebrzą to wspaniała opcja dla tych, którzy pragną spędzić czas w towarzyskie biebrzańskiej natury. Dzięki tratwom wyposażonym w niezbędny sprzęt możecie stawić czoła nieokiełznanej naturze, świetnie się przy tym bawiąc. Z dala od miejskiego zgiełku, cywilizacji - taką podróż zapewnia tylko Biebrza Safari! Organizujemy spływy tratwami po Biebrzy - nasze tratwy są w pełni przygotowane do tej wspaniałej przygody, są stabilne i bezpieczne. Oferujemy spływy krótkie, średnia i długie dla dwóch, trzech, czterech, pięciu, sześciu, siedmiu a nawet ośmiu osób! Na naszej tratwie można się doskonale bawić - tratwy wyposażone są w ławki i grill. Pyszne jedzenie z rusztu na pewno doda Wam sił na kolejne zmagania z Biebrzą. Polecane warianty spływu tratwą po Biebrzy: godzinny spływ, spływ jednodniowy, spływ weekendowy. W naszej ofercie mamy również inne warianty spływu tratwą.

Odpocznij, zrelaksuj się, poznaj odmienny sposób życia bliżej natury!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Tratwy Biebrza - zdjęcia

Tratwy Biebrza Safari - opinie

Fantastyczny spływ, bardzo sympatyczny właściciel!
Anna Srebrnaspływ tratwą
Piękna okolica, Biebrza pełna ryb. Biebrza wszędzie pewnie ma tyle samo ryb, okolica wszędzie jest równie ładna, ale nigdzie nie ma takiego gospodarza. Każda z pięciu gwiazdek jest wystawiona gospodarzowi: za wiedzę, za podejście do życia, za życzliwość, kreatywność i ugoszczenie. Czuliśmy się jak kuzynostwo na wczasach u rodziny
Maciej Zwierzyńskiróżne formy aktywności
Polecam Pana Mirka. To był najlepszy wyjazd i wypoczynek U właściciela. Moja ocena to 5 za bardzo miłą obsługę i życzliwość.
Elżbieta Muciekróżne formy aktywności

3 kroki do wypoczynku bliżej natury

1
Wypełnij formularz w zakładce Rezerwacja
2
Przyjedź do Dolistowa Starego
3
Ciesz się wypoczynkiem z dala od miasta

Tratwy Biebrza - zalety

Nasze tratwy są przystosowane do różnych form aktywności. Podczas spływu tratwą po Biebrzy możemy podziwiać biebrzańską faunę i florę, opalać się czy łowić ryby. Tratwa może służyć również jako elastyczny pomost do kąpieli w rzece.

Spływ tratwą Biebrzą - dodatkowe informacje

Spływ tratwą po Biebrzy to jeden z ciekawszych sposobów na zapoznanie się i pokonanie biebrzańskiego szlaku. Decydując się na tratwę mamy okazję do obserwacji tej dzikiej, biebrzańskiej przyrody – fauny i flory. Tratwy to również świetny sposób na relaks, odpoczynek i zabawę – w razie potrzeby możemy przygotować tutaj posiłek. Wszystkie nasze tratwy są wyposażone w grill, co stanowi świetną podstawę do biesiadowania. Tratwa może stać się również elastycznym pomostem do kąpieli, opalania się czy wędkowania.

Spływ tratwą po Biebrzy może być z jednej strony niesamowitą przygodą, świetnym sposobem na wytchnienie, a z drugiej – niezapomnianą szkołą życia. W zależności od wybranej trasy, nawet przez kilka dni jesteśmy odcięci od cywilizacji, codzienności czy od nowych technologii. Jesteśmy skazani na dziką Biebrzą, na jej rozległe, nieznane tereny. Podczas podróży tratwą możemy zapomnieć o całym świecie, naszych troskach i skupić się wyłącznie na “walce” z naturą. Z dala od zatłoczonego miasta i ogromniej liczby ludzi. Biebrzański Park Narodowy daje możliwość podziwiania dzikiej przyrody, a dzięki spływom tratwami z Biebrza Safari możecie jeszcze bardziej się do niej zbliżyć. Biebrza to również naturalna środowisko nieczęsto spotykanych ptaków.

Wodowanie tratwy - Biebrza Safari

Co oprócz spływu tratwą po Biebrzy?

Noclegi

W naszej ofercie znajdziecie noclegi nad Biebrzą - przestronne domki, pokoje o wysokim standardzie.

Kajaki

Poznajcie Biebrzański Park Narodowy od tej najbardziej dzikiej, naturalnej strony!

Przewodnik

Urodziłem się w Dolistowie, a od momentu powstania Parku Biebrzańskiego jestem przewodnikiem po jego terenie.

Wędkowanie

Posiadamy pełny sprzęt wędkarski, a także oferujemy przeszkolenie.

Rowery

Green Velo to szlak rowerowy, na którym znajduje się m.in. agroturystyka Biebrza Safari.

Pozostałe atrakcje

Sauna, ognisko nad Biebrzą, specjały kuchni regionalnej, konie i kucyki - to tylko niektóre atrakcje!

Tratwy w agroturystyce Biebrza Safari

Oferujemy tratwy o różnej wielkości – na spływ mogą zdecydować się pary, jak również rodziny czy większe zorganizowane grupy. Każda z tratw jest wygodna i w 100% bezpieczna, dzięki czemu spływ jest jeszcze przyjemniejszy. Biebrza Safari to stolica biebrzańskich mokradeł. Nasze domki zlokalizowane są w centralnym basenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Takie położenie gwaranuje naszym Gościom dostęp do wszystkich atrakcji jakie może zaoferować rzeka Biebrza. Dolistowo Stare nadal tętni życiem! Znajdziecie tu Państwo trzy sklepy spożywcze, bar, aptekę, ośrodek zdrowia a także zabytkowy kościół i młyn.

Zapraszamy na stronę Biebrza Safari na Facebooku

Tratwy Biebrza - często zadawane pytania:

Wybierając się na spływ tratwą po Biebrzy, warto zabrać ze sobą: ręcznik, potrzebne kosmetyki, prowiant, środki przeciwsłoneczne, coś na komary, latarkę, zapalniczkę, worki na śmieci, lornetkę, wodoodporny case na smartphone, powerbank, aby podładować telefon. W razie zmiany pogody, warto również mieć: książkę czy karty do gry, a może nawet gry planszowe.

Wybierając się na spływ tratwą warto zakładać ubrania, które w razie czego mogą się zniszczyć bądź zamoczyć. W lato możemy ubrać czapkę z daszkiemkrótkie spodenki i koszulkę, ale musimy pamiętać również o zestawie ciuchów w razie zmiany pogody. Warto zapakować płaszcz przeciwdeszczowy, długie, wygodne spodnie, bluzę. Jeżeli chodzi o obuwie - możemy założyć wygodne sneakersy, ale warto również posiadać klapki czy kalosze. Na tratwę powinniśmy zabrać również strój kąpielowy.

Tak, kompleksowo zajmujemy się organizacją spływów tratwą po Biebrzy. Zapraszamy do rezerwacji wypoczynku (zakładka Zarezerwuj wypoczynek)

Cena wypożyczenia tratwy w Biebrza Safari zależy od kilku czynników. Ceny zaczynają się już od 150 PLN lub od 30 PLN za osobę. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Cennik.

Tak, pod kontrolą rodziców :). Nasze spływy tratwą Biebrzą są w pełni bezpieczne - nie grozi nam wywrotka. Zapewniamy również dodatkowy sprzęt, m.in.: kamizelki w różnych rozmiarach i niezbędne szkolenie.

Raczej tak, wszystko zależy od konkretnego zwierzęcia.

Zostawiając samochód u nas możecie bez obaw rozpocząć spływ tratwą. W naszej agroturystyce udostępniamy bezpłatne, prywatne i bezpieczne parkingi.

Tak, znaczna część szlaku Biebrzy to tereny Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wybierając spływ tratwą z Biebrza Safari poznacie Biebrzański Park od tej najbardziej dzikiej, nieprzewidywalnej strony.

W naszej ofercie znajdziecie różne warianty i trasy. Organizujemy godzinne spływy, spływy jednodniowe czy weekendowe. W naszej ofercie mamy również inne warianty spływu tratwą. Zapraszamy do kontaktu!

Wybór trasy podczas spływu tratwą to kwestia indywidualna. Dobierzemy odpowiednią trasę w zależności od wybranego wariantu spływu i Waszych preferencji.

W naszej ofercie znajdziecie spływy tratwą dla różnej liczby osób - od dwóch do nawet siedmiu!