Biebrzański Park Narodowy - Przewodnik

W agroturystyce Biebrza Safari

Jeżeli szukacie przewodnika po Biebrzańskim Parku Narodowym - zapraszamy do Biebrza Safari! Oferujemy wycieczki na Czerwone Bagna, wyprawy na ptaki, do Puszczy KnyszyńskiejPuszczy Białowieskiejwyprawy w teren. Od urodzenia mieszkam w Dolistowie, a od momentu powstania Biebrzańskiego Parku Narodowego jestem przewodnikiem po jego terenie. Znam zwyczaje zwierząt, chętnie pokażę Wam wiele ciekawych miejsc - nie tylko ze względu na ich walory przyrodnicze! Organizuję wycieczki objazdowe po okolicy oraz wyprawy bagiennym szlakiem o różnym stopniu trudności (piesze, rowerowe, busem, dorożką).Wycieczki "lecznicze" - błotne spa borowinowe (lubiane przez dzieci, nie koniecznie przez rodziców). Takie wyprawy to również doskonałe warsztaty dla grup szkolnych.

Odpocznij, zrelaksuj się, poznaj odmienny sposób życia bliżej natury!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Zwiedzanie Biebrzańskiego Parku Narodowego - zdjęcia

Przewodnik po Biebrzańskim Parku Narodowym - opinie

Z chęcią tam wrócę ,świetne miejsce ,polecam
Magdalena Kobylinskaróżne formy aktywności
Miło, czysto i przyjemnie. Panie Mirku bardzo dziękujemy za gościnę
Ilona Stromeckaróżne formy aktywności
Bardzo fajne miejsce, cisza, spokój, wspaniali gospodarze, można aktywnie spędzić czas lub poleniuchować polecam
Kasia KasiKoróżne formy aktywności

3 kroki do wypoczynku bliżej natury

1
Wypełnij formularz w zakładce Rezerwacja
2
Przyjedź do Dolistowa Starego
3
Ciesz się wypoczynkiem z dala od miasta

Najczęściej wybierane trasy z przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym

Wyprawa na Czerwone Bagna może trwać od 4 do 6 godzin.

Co oprócz wyprawy bagiennym szlakiem?

Noclegi

W naszej ofercie znajdziecie noclegi nad Biebrzą - przestronne domki, pokoje o wysokim standardzie. Dodatkowo udostępniamy pole kempingowe oraz pole namiotowe nad samą Biebrzą.

Kajaki

Poznajcie Biebrzański Park Narodowy od tej najbardziej dzikiej, naturalnej strony! Oferujemy kompleksową organzację spływu kajakowego. Wybierzcie kajaki i odkryjcie niezwykłe bogactwo zwierząt i roślin.

Tratwy

Oferujemy kompleksową organizację spływu tratwami po Biebrzy. Spływ tratwą to wspaniały sposób na odpoczynek od codzienności, od miejskiego zgiełku. Wypożyczamy tratwy z pełnym wyposażeniem.

Wędkowanie

Wędkowanie nad Biebrzą może być świetną formą spędzania czasu wolnego! Posiadamy potrzebny sprzęt wędkarski, a także oferujemy przeszkolenie.

Rowery

Rowery, ognisko nad Biebrzą, specjały kuchni regionalnej, konie i kucyki - to tylko niektóre atrakcje! Oferujemy różne formy rozrywki.

Pozostałe atrakcje

Sauna, ognisko nad Biebrzą, specjały kuchni regionalnej, konie i kucyki - to tylko niektóre atrakcje! Oferujemy różne formy rozrywki.

Więcej zdjęć z wycieczek po nadbiebrzańskich terenach

Biebrzański Park Narodowy - zwiedzanie

Biebrzański Park Narodowy jest jednym z największych tego typu terenów w Europie, dlatego jego dokładniejsze poznanie może nie być łatwe. To prawie 60 000 hektarów! Warto wcześniej przygotować się do takiej wycieczki, korzystając m.in. z wiedzy i doświadczenia licencjonowanego przewodnika. Proponujemy klasyczne wycieczki na Czerwone Bagna czy Grzędy, ale również poznanie niestandardowych zakamarków biebrzańskich terenów. Zapraszamy do agroturystyki Biebrza Safari - mieścimy się nad samą Biebrzą, w Dolistowie Starym 72! Posiadam bilety wstępu do Parku. Hasło Biebrzański Park Narodowy przewodnik - tylko z Biebrza Safari!

Zapraszamy na stronę Biebrza Safari na Facebooku

Biebrza przewodnik - często zadawane pytania: