Spływ kajakowy Biebrzą - Biebrza kajaki

Spływ Biebrzą to niezapomnianą przygoda, która pozostanie w pamięci na zawsze!

Spływ kajakowy Biebrzą to świetny sposób na relaks oraz na poznanie terenów biebrzańskich od tej najbardziej dzikiej, nieprzewidywalnej strony. Widok Biebrzańskiego Parku Narodowego z poziomu kajaka jest po prostu autentyczny, prawdziwy. Kajaki plus Biebrza to absolutnie niesamowite przeżycie, które pozostanie w pamięci na zawsze! Zapewniamy kompleksowy spływ kajakowy. Oprócz, oczywiście, wynajęcia kajaków - transport gości i sprzętu busem   ( 8os), lekkie wiosła -  drewniane i aluminiowe, kamizelki w rozmiarach od S po XXL, fartuchy na kajaki. Spływ kajakiem Biebrzą może trwać od 1 do kilku godzin. Polecamy trasy 5 - 30 kilometrów. Hasło Biebrza kajaki - tylko z agroturystyką Biebrza Safari!

Odpocznij, zrelaksuj się, poznaj odmienny sposób życia bliżej natury!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Biebrza kajaki - zdjęcia

Opinie o spływach kajakowych Biebrza Safari

Super kajaczki, przemiły Pan Mirek, przyjaźni lokalni ludzie, cudny relaks na Biebrzy 🙂 Polecam!
Najbardziej profesjonalna i sympatyczna organizacja spływów kajakowych nad Biebrzą. Do tego prawdziwe ptasie „safari” na rozlewiskach pełnych batalionów i ciekawe opowieści o okolicy.
Niesamowity właściciel, sprzęt pierwsza klasa, obsługa tzw. prima sort

3 kroki do wypoczynku bliżej natury

1
Wypełnij formularz w zakładce Rezerwacja
2
Przyjedź do Dolistowa Starego
3
Ciesz się wypoczynkiem z dala od miasta

Biebrza kajaki - polecane trasy

Spływ kajakowy Biebrzą na trasie Sztabin - Dolistowo to 28 kilometrów.

Na spływ kajakowy całą Biebrzą trzeba przeznaczyć 5 – 7 dni. Oprócz Biebrzy proponujemy inne spływy: Czerna Hańcza, Kanał Woźnawiejski, Kanał Augustowski, rzeka Ełk, Brzozówka.

Biebrza kajaki - cennik

Nocleg
od 30 PLN

Domki letniskowe

Wysoki standard

Sauna, kominek

Wyżywienie

Blisko plaży

Łatwa rezerwacja

Pole namiotowe
18 PLN

Nad samą Biebrzą, bardzo blisko lasu

Miejsce na ognisko

Zadaszona wiata, ławki, stoły, łóżka

WC, prysznic, możliwość zrobienia prania

Sauna

Łatwa rezerwacja

Co oprócz spływu kajakowego Biebrzą?

Tratwy

Kompleksowa organizacja spływu tratwami po Biebrzy.

Przewodnik

Biebrza poprzez piesze wycieczki ukazuje swoje prawdziwe oblicze.

Wędkowanie

Posiadamy potrzebny sprzęt wędkarski, a także oferujemy przeszkolenie.

Rowery

Biebrza Safari zlokalizowana jest na szlaku rowerowym Green Velo.

Pozostałe atrakcje

Sauna, ognisko nad Biebrzą, specjały kuchni regionalnej, konie i kucyki - to tylko niektóre atrakcje!

Kajaki z Biebrza Safari - Dolistowo Stare 72

Biebrza plus kajaki - to świeta forma aktywnego wypoczynku. Biebrza każdego roku przyciąga masę ludzi - nie tylko ze względu na swoje walory przyrodnicze. Można tutaj wypocząć oraz świetnie się bawić ze względu na nasze usługi - kajaki nad Biebrzą. Agroturystyka nad Biebrzą oferuje również szereg innych możliwości - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy na stronę Biebrza Safari na Facebooku

Biebrza kajaki - często zadawane pytania:

Biebrza kajaki - dodatkowe informacje

Dolistowo jest idealnym miejscem na rozpoczęcie spływu kajakowego, ponieważ leży na środku biebrzańskiego szlaku. U nas bezpiecznie zostawisz  samochód, zrobisz zakupy, przenocujesz, zjesz i wyruszysz na spływ kajakiem lub “indiańską” łodzią canoe. Zapewniamy pełne doradztwo związane ze spływem kajakowym (odprawa przy mapie, gdzie nocować, gdzie zrobić zakupy itp.)

Czy wiesz, jak wygląda Biebrzańskie safari widziane z poziomu kajaka? To świat, który jest po prostu autentyczny. Wybierając spływ kajakowy Biebrzą możecie poznać naszą krainę od tej najbardziej dzikiej, prawdziwej, nieprzewidywalnej strony. To zupełnie inny rodzaj doświadczeń – z dala od miejskiego zgiełku, samochodów, spalin, tłoku. Na Biebrzy czas płynie wolniej. Decydując się na ofertę Biebrza kajaki w ramach agroturystyki Biebrza Safari możecie stać się integralną częścią nieokiełznanej natury, zupełnie nie przeszkadzając jej w codziennej egzystencji. To niesamowita przygoda, której nie da się opisać słowami – trzeba po prostu przyjechać do Dolistowa Starego i przeżyć to na własnej skórze! Biebrza to rzeka unikalna na skalę europejską! Płynąc z jej nurtem możemy zachwycić się nieznanym dotąd światem fauny i flory. W ramach oferty Biebrza Safari, kajakiem możecie spłynąć nawet całą Biebrzę, poświęcając na to około 6 dni. Hasło Biebrza kajaki to relaks, odpoczynek, przyjemność a także wytchnienie dla ciała i duszy.