Aktywny wypoczynek nad Biebrzą

W agroturystyce Biebrza Safari

Zapraszamy na aktywny wypoczynek na łonie natury w miejscowości położonej w samym sercu Biebrzy. Wakacje pośród natury pozytywnie wpłyną na Wasze samopoczucie. Nasza Agroturystyka oferuje zakwaterowanie, kosztowanie lokalnych potraw, a także wiele innych atrakcji. Wybierając naszą ofertę zyskujecie niepowtarzalną okazję do poznania rejonu Biebrzy, a także zwiedzenia Biebrzańskiego Parku Narodowego. Zapewniamy, że odpoczynek z przyrodą wcale nie musi być nudny!

Odpocznij, zrelaksuj się, poznaj odmienny sposób życia bliżej natury!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Zdjęcia z aktywnego weekendu nad Biebrzą

Opinie o Biebrza Safari

Wybraliśmy się spontanicznie na spływ kajakowy. Pan Mirek, mimo swoich obowiązków przyjął nas bez zastanowienia ! Przemiła obsługa. Ciekawe anegdoty ! Pięknie zagaspodarowana agroturystyka, umożliwiająca osiągnięcie pełnego wypoczynku. Polecamy wraz ze znajomymi !
Luiza Wilczewskaspływ kajakowy
Najbardziej profesjonalna i sympatyczna organizacja spływów kajakowych nad Biebrzą. Do tego prawdziwe ptasie „safari” na rozlewiskach pełnych batalionów i ciekawe opowieści o okolicy.
Paweł Włodarczykspływ kajakowy
Piękna okolica, Biebrza pełna ryb. Biebrza wszędzie pewnie ma tyle samo ryb, okolica wszędzie jest równie ładna, ale nigdzie nie ma takiego gospodarza. Każda z pięciu gwiazdek jest wystawiona gospodarzowi: za wiedzę, za podejście do życia, za życzliwość, kreatywność i ugoszczenie. Czuliśmy się jak kuzynostwo na wczasach u rodziny
Maciej Zwierzyńskiróżne formy aktywności

3 kroki do wypoczynku bliżej natury

1
Wypełnij formularz w zakładce Rezerwacja
2
Przyjedź do Dolistowa Starego
3
Ciesz się wypoczynkiem z dala od miasta

Altantydowy spływ Biebrzą

Przykładowy program aktywnego wypoczynku

Proponujemy:

  • kajaki - spływ od 14 do 26 km
  • tratwy - spływ i piknik na wodzie ok. 6 km
  • rowery - „Szlak pięciu mostów", ok. 26 km
  • wyprawy piesze na bagna - posiadamy kije trekkingowe ułatwiające wędrówkę na podmokłym terenie

Aktywny weekend nad Biebrzą to:

WIęcej zdjęć z aktywnego wypoczynku nad Biebrzą

Aktywny weekend w agroturystyce Biebrza Safari

Ograniczony urlop? Szybki wypad za miasto? Zapraszamy do skorzystania z oferty aktywnego weekendu nad Biebrzą. Weekend to dobra okazja, aby wyskoczyć za miasto i spędzić trochę czasu z dala od miejskiego zgiełku - w ciszy i spokoju, bez tłumu wczasowiczów. Zapewniamy kompleksową organizację aktywnego wypoczynku nad Biebrzą - noclegi i kwatery w domkach nad Biebrzą, spływy kajakowe, spływy tratwą czy wycieczki rowerowe. Dostosujemy się do Waszych potrzeb!

Zapraszamy na stronę Biebrza Safari na Facebooku