Biebrza kajaki - cennik

Poznaj cennik spływu kajakowego po Biebrzy

Biebrza kajaki ceny - poznaj cennik spływu kajakowego po Biebrzy. Tego typu aktywność to dobra opcja dla tych, którzy pragną spędzić czas nie tylko w towarzystwie znajomych, rodziny, ale również w towarzystwie biebrzańskiej natury. Nasze ceny za spływ kajakowy są przystępne - zaczynają się już od 30 PLN. Dostosujemy ofertę do Waszych potrzeb! Organizujemy spływy kajakowe Biebrzą - nasze kajaki są w pełni przygotowane do tej wspaniałej przygody, są stabilne i bezpieczne. Zapewniamy niezbędny sprzęt. Zapraszamy do odwiedzenia Dolistowa Starego!

Odpocznij, zrelaksuj się, poznaj odmienny sposób życia bliżej natury!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Biebrza kajaki - ceny

Spływ tratwą
150 zł
/dzień + transport

Kompleksowa organizacja

Różne wielkości i rodzaje

Grill na tratwie

Różne trasy

Pełne wyposażenie

Transport

Łatwa rezerwacja

Nocleg
od 30 PLN
/dobę

Domki letniskowe

Wysoki standard

Sauna, kominek

Pole namiotowe, camping

Łatwa rezerwacja

Zdjęcia spływów kajakowych po Biebrzy

Spływy kajakowe Biebrzą - opinie

Fantastyczny spływ, bardzo sympatyczny właściciel!
Anna Srebrnaspływ tratwą
Piękna okolica, Biebrza pełna ryb. Biebrza wszędzie pewnie ma tyle samo ryb, okolica wszędzie jest równie ładna, ale nigdzie nie ma takiego gospodarza. Każda z pięciu gwiazdek jest wystawiona gospodarzowi: za wiedzę, za podejście do życia, za życzliwość, kreatywność i ugoszczenie. Czuliśmy się jak kuzynostwo na wczasach u rodziny
Maciej Zwierzyńskiróżne formy aktywności
Polecam Pana Mirka. To był najlepszy wyjazd i wypoczynek U właściciela. Moja ocena to 5 za bardzo miłą obsługę i życzliwość.
Elżbieta Muciekróżne formy aktywności

3 kroki do wypoczynku bliżej natury

1
Wypełnij formularz w zakładce Rezerwacja
2
Przyjedź do Dolistowa Starego
3
Ciesz się wypoczynkiem z dala od miasta

Kajaki w agroturystyce Biebrza Safari

Spływ kajakowy Biebrzą to świetny sposób na relaks oraz na poznanie terenów biebrzańskich od tej najbardziej dzikiej, nieprzewidywalnej strony. Widok Biebrzańskiego Parku Narodowego z poziomu kajaka jest po prostu autentyczny, prawdziwy. Kajaki plus Biebrza to absolutnie niesamowite przeżycie, które pozostanie w pamięci na zawsze! Zapewniamy kompleksowy spływ kajakowy. Oprócz, oczywiście, wynajęcia kajaków - transport gości i sprzętu busem, lekkie wiosła -  drewniane i aluminiowe, kamizelki w rozmiarach od S po XXL, fartuchy na kajaki. Spływ kajakiem Biebrzą może trwać od 1 do kilku godzin. Polecamy trasy 5 - 30 kilometrów. Hasło Biebrza kajaki ceny - tylko z agroturystyką Biebrza Safari!

Zapraszamy na stronę Biebrza Safari na Facebooku