Biebrzański Park Narodowy - agroturystyka

Każdy zasługuje na odpoczynek w agroturystyce, z dala od zatłoczonego miasta!

Szukacie kameralnej agroturystyki położonej w Biebrzańskim Parku Narodowym?Zapraszamy do Biebrza Safari! Jeżeli chcielibyście wyciszyć się, zrelaksować, odpocząć wreszcie od miejskiego zgiełku – mamy wszystko, czego potrzebujecie! Biebrza Safari to kompleksowa agroturystyka prowadzona z pasją. Oferujemy noclegi w Biebrzańskim Parku Narodowym – domki, pokoje, pole namiotowe i pole kempingowe oraz różne atrakcje – spływy kajakowe, spływy tratwą, wycieczki rowerowe, saunę, a nawet loty balonem! Nasza agroturystyka działa od ponad 20 lat, a z każdym gościem jakość usług wzrasta – zachęcamy do zapoznania się z opiniami na naszym Facebooku.

To lato pozostanie w pamięci na zawsze!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Biebrzański Park Narodowy - atrakcje

Noclegi

Różne rodzaje noclegów nad Biebrzą: domki letniskowe, pole namiotowe, pole kempingowe.

Kajaki

Kompleksowo organizujemy spływy kajakowe po Biebrzy.

Tratwy

W naszej ofercie posiadamy również organizację spływu tratwą po Biebrzy.

Przewodnik

Organizujemy wycieczki po Biebrzańskim Parku Narodowym.

Wędkowanie

Posiadamy sprzęt wędkarski i wiedzę na temat wędkowania nad Biebrzą.

Pozostałe atrakcje

Inne atrakcje związane z wypoczynkiem w agroturystyce nad Biebrzą.

3 kroki do wypoczynku w agroturystyce Biebrza Safari

0
Wypełnij formularz w zakładce Rezerwacja
0
Przyjedź do Dolistowa Starego 72
0
Ciesz się wypoczynkiem z dala od miasta

Biebrzański Park Narodowy Agroturystyka - opinie

Znamy się z Mirkiem od 20 lat. Ja i moja rodzina byliśmy pierwszymi turystami których przyjął w swojej kwaterze. Jeździliśmy do do niego potem przez wiele lat. Zawsze przyjmowani byliśmy jak PRZYJACIELE. Polecam kwaterę u Mirka i Ali z całą odpowiedzialnością.
Jarosław Marczakróżne formy aktywności
Wybraliśmy się spontanicznie na spływ kajakowy. Pan Mirek, mimo swoich obowiązków przyjął nas bez zastanowienia ! Przemiła obsługa. Ciekawe anegdoty ! Pięknie zagaspodarowana agroturystyka, umożliwiająca osiągnięcie pełnego wypoczynku. Polecamy wraz ze znajomymi !
Luiza Wilczewskaspływ kajakowy
Ucieczka od cywilizacji, której potrzebowaliśmy udana w 100%. Pole namiotowe jest położone fantastycznie. Dużo zieleni, ''teatr na wodzie'', miejsce na ognisko z grillem, huśtawka, drewniana wiata. Zachody słońca nad wodą, kontakt z przyrodą, cisza, spokój i naładowanie baterii. Pan Mirek, widać że lubi ludzi i lubi to, co robi. Chętnie wrócimy i znów się zaszyjemy, tym razem na nieco dłużej. Polecam ludziom, którzy doceniają kontakt z naturą
Zosia Sampole namiotowe

Zdjęcia agroturystyki w Biebrzańskim Parku Narodowym

Agroturystyka Biebrzański Park Narodowy - Dolistowo Stare 72

Agroturystyka Biebrza Safari – nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w okolicach Biebrzańskiego Parku Narodowego, nad prawie samym brzegiem Biebrzy! Wystarczy zrobić kilka kroków, wychodząc z domku Zajęcza Chata, aby znaleźć się na brzegu rzeki, zaś Ptasi Folwark posiada bezpośredni dostęp do plaży. Wszechobecna zieleń sugeruje, że Biebrza Safari to nieodłączny element Biebrzańskiego Parku Narodowego, nasza agroturystyka nad Biebrzą jest integralną częścią dzikiej, biebrzańskiej przyrody.

Zapraszamy na stronę Biebrza Safari na Facebooku

To lato pozostanie w pamięci na zawsze!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!