Biebrza spływ - spływy po Biebrzy

Spływ Biebrzą? Pełna oferta spływów kajakowych i spływów tratwą

Spływ Biebrzą może być wspaniałym przeżyciem! Oferujemy kompleksową organizację spływów po Biebrzy - jednoosobowych, spływów dla przyjaciół, dla rodzin z dziećmi oraz dla zorganizowanych grup. Wybierz spływ Biebrzą z Biebrza Safari i poznaj Biebrzański Park Narodowy od tej dzikiej, nieznanej strony. Biebrza jest rzeką z pozoru spokojną, ale na pewnych etapach może pokazać swoje bardziej ostrzejsze oblicze. W każdym razie spływ Biebrzą to dobra opcja na poznanie biebrzańskiej fauny i flory. Zorganizujemy pełny spływ kajakowy lub spływ tratwą - pomożemy w wyborze trasy, sprzętu, zawieziemy do miejsca startu i odbierzemy na mecie. Wycieczka po Biebrzy, z perspektywy kajaka na pewno zostanie w pamięci na długo! Zapraszamy do Biebrzańskiego Parku Narodowego!

Odpocznij, zrelaksuj się, poznaj odmienny sposób życia bliżej natury!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Spływ Biebrzą - oferta:

Spływ kajakowy Biebrzą

 • Kompleksowa organizacja spływu kajakowego
 • Różne trasy
 • Odprawa przed startem
 • Pełny sprzęt - kajaki, kamizelki, wiosła
 • Odpowiednie przeszkolenie
 • Spływy dla rodzin, grup, osób indywidualnych

Spływ tratwą Biebrzą

 • Kompleksowa organizacja
 • Pełne wyposażenie - m.in. grill
 • Wysokiej klasy sprzęt
 • Różne trasy
 • Odpowiednie przeszkolenie
 • Odprawa przed startem

Spływ Biebrzą - opinie

Super kajaczki, przemiły Pan Mirek, przyjaźni lokalni ludzie, cudny relaks na Biebrzy. Polecam!
Ola Koper'nackaspływ kajakowy
Wybraliśmy się spontanicznie na spływ kajakowy. Pan Mirek, mimo swoich obowiązków przyjął nas bez zastanowienia ! Przemiła obsługa. Ciekawe anegdoty ! Pięknie zagaspodarowana agroturystyka, umożliwiająca osiągnięcie pełnego wypoczynku. Polecamy wraz ze znajomymi !
Luiza Wilczewskaspływ kajakowy
Spływ kajakowy pierwsza klasa.
Tymon Maćkowiak spływ kajakowy

3 kroki do wypoczynku bliżej natury

0
Wypełnij formularz w zakładce Rezerwacja
0
Przyjedź do Dolistowa Starego
0
Ciesz się wypoczynkiem z dala od miasta

Zalety spływu Biebrzą z Biebrza Safari:

Kompleksowa oferta

Od ponad 20 lat zajmujemy się organizacją spływów po Biebrzy. W naszej ofercie znajdziecie spływy kajakowe oraz spływy tratwą. Korzystając z naszych usług możecie skupić się wyłącznie na wypoczynku - zapewniamy organizację atrakcji od A do Z.

Sprzęt wysokiej klasy

Posiadamy pełny, niezbędny do organizacji spływu sprzęt - nie tylko kajaki czy tratwy, ale również lekkie wiosła, dodatkowe wyposażenie tratwy, kamizelki w różnych rozmiarach i nie tylko!

Odprawa przed startem

Biebrzański Park Narodowy znam jak własną kieszeń. Urodziłem się w Dolistowie, mieszkam tutaj przez całe swoje życie. Chętnie opowiem, na co warto zwrócić uwagę podczas spływu, gdzie się zatrzymać, gdzie robić zakupy i nie tylko!

Relaks po spływie

Biebrza Safari to ogrom atrakcji! Po udanym spływie kajakowym lub spływie tratwą, zapraszamy do skorzystania z naszej sauny czy naładowania baterii podczas wieczornego ogniska nad samą Biebrzą.

Odpocznij, zrelaksuj się, poznaj odmienny sposób życia bliżej natury!

Brak konieczności organizacji wyjazdu to więcej czasu na wypoczynek. Organizacją zajmę się ja!

Spływ Biebrzą - Dolistowo Stare 72

Jeżeli szukacie agroturystyki, która kompleksowo organizuje spływy Biebrzą, zachęcamy do odwiedzenia Dolistowa Starego! Zapewniamy pełną organizację spływów kajakowych oraz spływów tratwą. Biebrza Safari to doskonałe miejsce na start! Jesteśmy zlokalizowani w samym centrum biebrzańskich mokradeł - w basenie centralnym Biebrzańskiego Parku Narodowego, na wysokim brzegu Biebrzy. W wielu przewodnikach spotkać można informację, że Dolistowo Stare to stolica mokradeł, ponieważ taka lokalizacja umożliwia turystom optymalne poznanie walorów naszych okolic, rzeki, Parku. Nasza wieś tętni życiem - w Dolistowie znajdziemy bar, ośrodek zdrowia, aptekę, trzy sklepy spożywcze oraz piękne zabytki: kościół i młyn. Jeżeli szukacie hasła: Biebrza spływ - zapraszamy do nas!

Zapraszamy na stronę Biebrza Safari na Facebooku